• Na grzybicę

    Na grzybicę

Flora bakteryjna – jest niezbędna w procesie leczenie grzybicy. Bez niej nie odniesiemy sukcesu, nawet jeżeli skutecznie usuwamy grzyby, musimy wypełnić ich miejsce w naszym organizmie. Jeśli tego nie zrobimy, grzybica może wrócić i tak często się dzieje.

Stosowanie flory bakteryjnej podczas leczenia grzybicy powinno odbywać się co najmniej przez 6 miesięcy.

 

Co jest jest nam potrzebne?

Prebiotyki to składniki pokarmu, nie ulegające procesowi trawienia. Rozpuszczają się w wodzie i docierają do jelita grubego. Bakterie kwasu mlekowego żywią się prebiotykami i w wyniku rozkładu prebiotyków powstają kwasy, które zmieniają środowisko w jelicie na niekorzystne do rozwoju grzybów. Za najważniejszy prebiotyk uważa się inulinę i oligofruktozę. Najwięcej tych substancji znajduje się w czosnku.
W 100% naturalny czosnek:

  • Garlic Capsczosnek wraz z pietruszką w kapsułkach żelowych, przez co nie ma przykrego zapachu z ust, zachowując przy tym wysoką skuteczność. Stosujemy na noc 2 kapsułki

 

W celu zwiększenia odporności na grzybicę powinniśmy zażywać probiotyki (pałeczki kwasu mlekowego), które często znajdują się w chlebie na zakwasie, kiszonej kapuście,  jogurcie i siadłym naturalnym mleku. Słowo probiotyk pochodzi z języka finlandzkiego i oznacza „dla życia”. Czyli w skrócie dobra bakteria przeciwko złej.

Probiotyki możemy znaleźć w:

  • Ac Zymes  – naturalna flora bakteryjna, skladająca się z 2mld żywych kultur bakterii. Skutecznie wypełnia luki po grzybach w kuracjach. Stosujemy 3×2 przed posiłkiem.

 

Prebiotyki, wraz probiotykami tworzą niekorzystne środowisko dla rozwoju grzybic. Połączenie tych wspaniałych dla nas składników możemy znaleźć w preparacie Probiobalance.