• Na grzybicę

  Na grzybicę

Grzybica narządu ruchu

Posted by administrator On Październik - 26 - 2011

Grzybica narządu ruchu – objawy, leczenie, przyczyny

W XIX wieku nasza dieta składa się przede wszystkim w dużych ilościach ze słodyczy, mięsa oraz smażonych potraw. Taka dieta bardzo niekorzystnie wpływa na nasz organizm poprzez zakwaszenie. Nasz organizm by poradzić sobie ze zbyt dużym zakwaszeniem potrzebuje wapnia, które pobiera z pożywienia, a przy jego braku przez nieodpowiednią dietę, pobiera związki wapnia z kości.

W wyniku takich reakcji w moczu zauważalne są związki szczawianów wapnia i kryształków szczawianowych. Przy niewydolności nerek oraz ich zbyt dużym obciążenia kryształki zaczynają odkładać się w innym miejscu, jakim jest tkanka łączna w obrębie stawów. Taki stan organizmu wywołuje ból, zaczerwienienie zewnętrzne tzw. stan zapalny oraz obrzęki stawów. Jest to problem bardzo złożony i często nie jest traktowany poważnie.
Często objawy te mylone są z chorobą reumatyczną, i pacjenci stosują leki niesterydowe przeciwzapalne, które tak naprawdę nie leczą przyczyny zaistniałego schorzenia, a dodatkowo silnie obciążają wątrobę.

Co to jest tkanka łączna?

Tkanka łączna to jedna z tkanek organizmów żywych. Charakteryzuje się dużą ilością substancji pozakomórkowej, która utrzymuje, łączy, pełni funkcję podporową oraz ochrania narządy wewnętrzne.

Z tkanki łącznej zbudowane są:

 • Ścięgna,
 • Przyczepy mięsni,
 • Więzadła,
 • Chrząstki stawów i kości.

Skuteczna terapia wspomagająca dla osób z grzybicą narządu ruchu:

(kliknij w obrazek, aby przejść do produktu)

One Response to “Grzybica narządu ruchu”

 1. Anna pisze:

  witam! nie mogę pozbyć się grzybicy na łydkach. Stosowalam Triderm i dopóki go stosowałam ustąpiła, kiedy przestałam nastąpił nawrót.
  Proszę o pomoc w zwalczeniu. Pozdrawiam ANia

Zadaj nam pytanie